Winkel

Home NETGEAR AXLM762-10000S
Aanbieding!

NETGEAR AXLM762-10000S

947,39 842,12 excl. btw

NETGEAR 40GBASE-LR4 SMF LC QSFP MODULE

Beschikbaar via nabestelling

Artikelnummer: 3545808

Beschrijving

NETGEAR 40GBASE-LR4 SMF LC QSFP MODULE

Extra product informatie

Extra informatie

Gewicht .12 kg
Contact

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten